ارتباط با ما 07733426021-3

درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
شرکت فرآورده های دریایی نگین شالو (سهامی خاص)

شرکت فرآورده های دریایی نگین شالو (سهامی خاص)

شرکت فرآورده های دریایی نگین شالو (سهامی خاص)

این شرکت درسال 1377 با نام شرکت تعاونی آبزیان دریایی شالو خریداری گردید و در سال 1395 نام وماهیت شرکت از تعاونی آبزیان دریایی شالو به شرکت فرآورده های دریایی نگین شالو سهامی خاص تغییر یافت. درسال 1377 وشروع به کار ظرفیت پایین بوده که با اضافه نمودن ماشین آلات جدید وتغییر ساختار شرکت به ظرفیت بالایی دست یافته است. این شرکت از آغاز به کار خود کلیه توان خودرا به صادرات به اروپا پایه ریزی نمود ویکی از اولین شرکتهایی بود که در میگوی پرورشی استان که تازه پا گرفته بود نقش به سزایی داشت وبیشترین برداشت از مزارع پرورش میگو را انجام داده وخود نیز یک شرکت زیرمجموعه در زمینه پرورش دارد که در سایت میگوی مند شمالی دارای 8 مزرعه بوده واستخرهای این شرکت حداقل در دوره پرورش بیش از 200 تن میگو را به کارخانه ارسال می دارد البته شرکت پرورش میگو خود یک شخصیت حقوقی دارد وبه نام شرکت پرورش میگوی موند بوشهر مشغول به فعالیت می باشد.

عمل آوری

عمل آوری

سایزبندی، انجماد و بسته بندی میگو

صادرات

صادرات

صادرات گسترده میگو به اروپا و چین

سوالات متداول

بارنامه، قبض انبار، گواهی مبدا و ارائه کارت بازرگانی.

کلیه کالاهایی مجازی که ارزش آنها بیش از ۸۰ دلار باشد.

این کار با نامه وزارت بازرگانی یا شرکت نمایشگاه های کشورمبنی برشرکت درنمایشگاه و سپردن تضمین برای کالاهای نمایشگاهی امکان پذیراست.

واردات خودرو به کشور منوط به ثبت سفارش، رعایت ضوابط فنی و پرداخت کامل حقوق ورودی برای تمامی افراد است.

برای ورود کالا باید ثبت سفارش بازرگانی شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست.در غیر این صورت باید خریدار از طریق بانکی باشد. درنوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.

ورود کالا به کشور به استناد ماده ۸ قانون مقرارت صادرات و واردات منوط به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی است.

گالری تصاویر خدمات